Kural TR DİSCORD SUNUCU TANITIM KURALLARI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fatih Bulut

TRDiscord
25 Ocak 2021
147
623
93
fivemtrserverler.com
DiscordThink
! 𝑭𝒂𝒕𝒊𝒉 𝑩𝒖𝒍𝒖𝒕 #8437
- Discord Sunucu Tanıtımı yaparken kişisel çıkarlarınız için tanıtım konusuna facebook fanpage, twitter vs sayfa linkleri paylaşmak yasaktır.(Kişisel sosyal medya hesaplarınızı paylaşamazsınız. Discordun adını içerme şartıyla resmi sosyal medya hesaplarını paylaşabilirsiniz.)

- Yapılan tanıtım konularının altına sunucu hakkında kötü yorumlarda bulunmak,hakaret etmek,küfürlü sözcükler kullanmak,admin veya oyuncu kötülemek yasaktır.

- Bu bölümde bir üyenin içeriği farklı olmak koşuluyla (aynı sunucu olmayacak) en fazla 2 konu açma hakkı vardır eğer bu sayıyı geçerse
butonuna tıklayıp yöneticilerimize bildiriniz.

- Forumumuzda spoiler sistemi bulunmadığından '' Mesaj atın link gösterilecek,rep verince linkler çıkıyor'' gibi mesajlar gördüğünüz zaman
butonuna basıp yöneticilere bildiriniz.

- Reklam yapmak, (Forum , Site Tarzı Reklamlar dahil) Yasaktır.

- Spam,Flood yapmak yasaktır.

- Adult ve küfürlü içerik paylaşmak yasaktır(+18).

- Paylaşımcıyı ya da yorum yazanları uygunsuz üslupla uyarmak ya da görüşlerini uygunsuz üslupla bildirmek, Paylaşılmış olan konun aynısını açarsanız (konu tekrarı) , konunuz kilitlenir.

- Forumuzun genel kurallarında olduğu gibi kişi veya kurumlara hakaret, rencide edici, aşağılayıcı, küfür içeren mesajlar atmak kesinlikle yasaktır.

- Kurallara uymayan konular veya rahatsız edici mesajlar gördüğünüzde, konuyu veya mesajı bize bildirebilirsiniz.

- Bunun için şikayet butonunu kullanabilirsiniz. Kurallara Uymayan Konular Kapatılacaktır.

- Bölüm kurallarında yazılı olmasa bile, forum yönetimi belirli durumlarda kendi insiyatifini kullanıp yaptırımlar uygulayabilir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst